Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

piątek, 20 maja 2011

Darmowka

  • Najpierw wejdź na http://gamers-nor.com/
  • W okienku napisz  http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=1271  .
  • Zaloguj się.
  • Na górze w okienku wpisz http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=1271  .
  • Gotowe. 
Podoba sie wam?

Witajcie

Cześć jestem czarodziejka528 dopiero co stworzyłam tego bloga. Będą tutaj posty z darmowkami i wiele wiele innych rzeczy. Jak na początek to tyle. Odwiedzajcie mojego bloga.