Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

piątek, 27 maja 2011

Darmowy kwiatek

1. Wejdź na http://ianaz-proxy.com/
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1306
3. Zaloguj się
4. W pola wpisz co chcesz i kliknij banner "Weź udział w konkursie"
5.Gotowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz