Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

piątek, 27 maja 2011

Bluzka

1. Wejdź na www.goproxing.com
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1280
3. Zaloguj się.
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/finish.php?id=1280
5.Gotowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz