Trzeba wziąć udział w tym konkursie:
http://www.stardoll.com/pl/party-chat/decorate.php?id=65
Niedługo lato!!!
Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)
piątek, 27 maja 2011
Darmowy kwiatek
1. Wejdź na http://ianaz-proxy.com/
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1306
3. Zaloguj się
4. W pola wpisz co chcesz i kliknij banner "Weź udział w konkursie"
5.Gotowe
Bluzka
1. Wejdź na www.goproxing.com
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1280
3. Zaloguj się.
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/es/contest/finish.php?id=1280
5.Gotowe
Subskrybuj:
Posty (Atom)

