Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

poniedziałek, 23 maja 2011

Darmowe spodenki

Aby je zdobyć trzeba wziąć udział w tym konkursie: 
http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=1291

Podobają sie wam? Mi tak:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz