Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

sobota, 21 maja 2011

Nowa dormowka od Dove

Członkowie klubu Dove dostali strój kąpielowy.

Aby zapisać się do tego klubu na kliknij  TUTAJ

Podoba sie wam?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz