Niedługo lato!!!

Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)

czwartek, 26 maja 2011

Darmowa sukienka

Trzeba wziąć udział w tym konkursie:
 http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=1300




Podoba sie wam? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz