Nasz wspólny blog o stardoll i innych rzeczach. Odwiedzajcie go będą tutaj nowe ciekawostki i wiele wiele innych rzeczy przede wszystkim darmowki.
Niedługo lato!!!
Za kilka tygodni lato. Cieszycie się? Ja bardzo:)
środa, 25 maja 2011
Zdjęcia w Salonie Piękności
Od niedawna można już robić zdjęcia w salonie piękności. Widać ze satrdoll powoli się zmienia chyba na lepsze a wy co o tym sadzicie? Będziecie robić zdjęcia?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz